Вибираємо дитячий ігровий будиночок
Дети любят играть в ролевые игры, строить домики и во всем подражать взрослым. У малышей очень развито воображение, и подобные игры помогают им лучше познавать мир. Наверное, каждый в детстве строил домик из всего, что было под рукой – столы и стулья, покрывала и старые коробки. К сожалению, при первой же уборке все эти произведения архитектуры разбираются, и сказочный мир пропадает. Производители современных детских товаров заботятся о том, чтобы в игровых домиках все было как настоящее, к тому же они яркие, функциональные и безопасные. Остается вопрос – какой детский игровой домик краще купити дитині?
Різновиди ігрових споруд
Подібні пристосування для ігор бувають різними, і при виборі краще орієнтуватися на власні очікування, вони й допоможуть підібрати оптимальний варіант.
Різновиди будиночків:
· для гри на свіжому повітрі;
· для розміщення в будинку або квартирі;
· будиночки-намети.
Для тих, хто живе в котеджі за містом, або часто проводить час на дачі, ідеальним варіантом стане покупка будиночка, який можна розташувати на вулиці. Там можна безпечно грати, запрошувати в гості товаришів і навіть розташуватися на денний сон в теплу погоду. За бажанням можна підібрати конструкцію, яка буде забезпечена спортивними елементами для фізичного розвитку дитини.
В будинку і навіть квартирі можна встановити невеликі будиночки, які допоможуть не тільки зайняти малюка, але стати прекрасним місцем для зберігання іграшок. Це легкі і не громіздкі конструкції, які виготовляють з пластику або дерева. А ось принадність наметів полягає в їх універсальності. Намет можна не тільки поставити вдома або у дворі, але й взяти з собою на пляж або пікнік.
На якому варіанті не зупинилися б батьки, будиночок стане відмінним подарунком для кожної дитини.