Намети для відпочинку на природі

Чому варто вибрати 3-сезонну намет? По-перше, тому що вона є універсальною наметом. По-друге, конструкція легше і зручніше, ніж 4-сезонні моделі.
Намети для 4 сезонів важче, менш добре вентильовані і більш дорогі. Конструкції для експедиції, наприклад, походу на Еверест, сильніше і тепліше. Арки, отже, є більш численними і міцними. Вентиляція зводиться до мінімуму, щоб зберегти тепло всередині. Що стосується сімейних наметів, то вони часто бувають досить великими, щоб вставати, але дуже важкі і їх важко переносити на спині. Для вибору, орієнтованого на універсальність, бажано купувати 3-сезонну намет.
Більшість 3-сезонних наметів мають дві стіни. Один дихаючий шар всередині, а інший водонепроникний — зовні (дах). Шар повітря, який розділяє їх, ізолює кабіну, відводячи вологу. Більшість подвійних дахів розширюються, утворюючи передпокій, яка може вмістити взуття і вологий матеріал.
Кожна намет характеризується рейтингом непроникності, який вимірюється в міліметрах. Намет 1000 мм забезпечує меншу водостійкість, ніж намет 2000 мм. Це вимір дозволяє оцінити еластичність швів, які після натягу з більшою вірогідністю дозволяють краплях води просочуватися всередину.
Внутрішня стінка намети часто виготовляється з нейлону, доступного, міцного, малоабразивного матеріалу, який не вбирає вологу. Для подвійних дахів виробники воліють поліестер, який стійкий до ультрафіолетових променів і вологи. Що стосується статі, оскільки він повинен бути міцним і водонепроникним, краще зосередитися на нейлон.
Арки можуть бути виготовлені зі склопластику, дешевого матеріалу, але досить важкого. Навпаки, інші зроблені з вуглецю, дуже легкі, але набагато більш дорогі і іноді ламкі. Ось чому багато намети поставляються з алюмінієвими обручами — легким, гнучким і доступним матеріалом.