Батути для дітей
На ринку можна знайти багато різновидів батутів. Основний поділ ставиться до того, чи має пристрій захисну сітку чи ні. Батут з сіткою поставляється в двох варіантах, в залежності від способу її монтажу:
· внутрішня;
· зовнішня.
Батут з зовнішньої сіткою — пристрій, який має захист у вигляді сітки, розгорнутої на зовнішній стороні стійки, яка захищає від падіння на землю. Однак недоліком цього конструктивного рішення є можливість впливу на елементи стійки.
Батут с внутренней сеткой — это модель, где материал расстегивается на внутренней стороне стойки, так что прыгающие дети защищены не только от падения на землю, но и от удара по стойкам.
Батут без сетки не убережет от падения на землю. Преимущество этого типа батутов заключается в том, что они занимают гораздо меньше места и легче хранятся. Такое снаряжение позволяет свободно прыгать, но именно из-за отсутствия сетки оно не подходит для маленьких детей.
Основание, стойка, коврик для прыжков, пружинная крышка, защитная сетка и лестница — все это элементы, из которых могут состоять садовые батуты.
Основа повинна мати товсті ніжки, які гарантують стабільність, дозволяючи утримувати батут на місці не тільки під час радісних стрибків, але і в період порывистых вітрів. Конструкція не повинна коливатися і згинатися при виконанні фізичних вправ. Рекомендуються U-подібні ніжки і звичайні, але з додатковими стабілізаторами.
Килимок для батута має бути виготовлений з корозійностійкого та атмосферостійкого матеріалу, переважно з сертифікованого пластику. Його краї повинні бути оббиті стрічкою, до якої кріпляться пружини. Необхідно, щоб діаметр відповідав кількості місця, яке у вас є в будинку або саду.
Вхід на батут повинен бути закритий на блискавку, щоб дитина не випала під час стрибків.